Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_15
Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_15

press to zoom
Ania i Dominik
Ania i Dominik

press to zoom
Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_8
Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_8

press to zoom
Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_15
Fotograf_koscian_curlyart_ślubny_15

press to zoom
1/15

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość...”

      Fotografia i sztuka operatorska to moje pasje w zasadzie od zawsze. Od dziecka chwytałem za aparat, początkowo analogowe, stopniowo wraz z wiekiem trafiłem na aparat cyfrowy i pierwszą lustrzankę. Fotografowałem wszystko co wydało mi się warte “zapamiętania”, fotografowałem wszystkich, którzy tego chcieli jak i nie chcieli, sprawiało mi to ogromną radość. Czasy szkoły średniej to fascynacja sztuką operatorską i wyjazdy na “Seminarium Filmowe w Bydgoszczy”. Dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie odwiedzałem kolejne warsztaty filmowe w Poznaniu, Lesznie, Kłodzku, Łebie, Berlinie czy też kilkakrotnie w Budapeszcie. W roku 2007 spotkałem byłego operatora kamery w TVP, który prowadzi od wielu lat “Studium Realizacji Telewizyjnej w Poznaniu” nie myśląc długo zapisałem się do studium i dzięki temu zdobyłem zawód operatora kamery telewizyjnej, montażysty obrazu filmowego oraz kwalifikacje instruktorskie wydawane przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie.

    

     Nie upiększam rzeczywistości. Jestem zwolennikiem czystej i pięknej formy, bez wchodzenia butami w waszą intymność. Z największą przyjemnością i ogromnym zaszczytem zatrzymam wasze chwile w dniu ślubu, sprawiając że pozostanie on niezapomniany już na zawsze. Fotografia ślubna to dla mnie przede wszystkim emocje, emocje które chcę jak najpiękniej zatrzymać w kadrze filmu czy fotografii. CurlyArt moja firma to ja :-) Fotoreportaż ślubny czy sesja zdjęciowa to też ja! to zatrzymany wasz czas widziany przez pryzmat mojej pasji.

 

Po garść świeżych informacji i aktualności zapraszam na mój fanpage www.facebook.com/curlyartfilm/

 

Fotograf Koscian, fotograf ślubny koscian, kamerzysta koscian, dron, CurlyArt - film i fotografia, operator kamery Kościan, filmowanie z powietrza, filmowanie ślubne, fotografia okolicznościowa, Krzysztof Szydłowski, filmowanie dronem, klip z podziękowaniami dla rodziców, klipy ślubne, drona, wedding photography, kreatywna fotografia, analogowa, Fotograf Gostyń, Fotograf Leszno, Fotograf Poznań, Fotograf Rawicz, Fotograf Kościan, Fotograf Jarocin, Fotograf Krotoszyn, Fotograf Kórnik, Fotograf Śrem, Fotograf Środa Wielkopolska, Fotograf Września, Fotograf Swarzędz, Fotograf Luboń, Fotograf Puszczykowo, Fotograf Mosina, Fotograf Śmigiel, Fotograf Stęszew, Fotograf Zaniemyśl, Fotograf Czempiń, Fotograf Wrocław, Fotograf Dolnośląskie, Fotograf Polkowice, Fotograf Wschowa, Fotograf Góra, Fotograf Rydzyna, Fotograf Bojanowo, Fotograf Miejska Górka, Fotograf Kobylin, Fotograf Zduny, Fotograf Koźmin Wielkopolski, Fotograf Borek, Fotograf Pleszew, Fotograf Książ Wielkopolski, Fotograf Mosina, Fotograf ślubny Gostyń, Fotograf ślubny Leszno, Fotograf ślubny Poznań, Fotograf ślubny Rawicz, Fotograf ślubny Kościan, Fotograf ślubny Jarocin, Fotograf ślubny Krotoszyn, Fotograf ślubny Kórnik, Fotograf ślubny Śrem, filmowanie DSLR, filmowanie lustrzankami